Consilier Recepţie Service – Ţiriac Auto

Website Tiriac Auto

Dealer Mercedes Benz, Ford, Hyundai, Land Rover, Mitsubishi

Responsabilităţi:Programează şi recepţionează autovehiculele
Efectuează diagnosticarea;
Deschide comenzile de reparaţii şi urmăreşte desfăşurarea reparaţiilor;
Estimează costul reparaţiei (piese, materiale, manoperă)
Efectuează controlul de calitate, predă autovehiculele
Asigură legătura cu clientul, în scopul informării reciproce, legată de stadiul lucrării şi planificarea sa;
Efectuează controlul final al lucrărilor executate şi suplimentar, controlul sistemelor de direcţie, frânare şi rulare
Predă autovehiculul reparat şi controlat clientului (completează fişa de control de calitate)
Cerinţe:
Studii medii (studiile superioare: Universitatea Politehnica, Autovehicule Rutiere reprezintă un avantaj)
Cunostinţe bune de limba engleză
Utilizare PC
Ofertă (bonusuri, beneficii):
Salariu fix motivant plus salariu variabil (bonusuri, în funcţie de realizarea obiectivelor agreate)
Posibilitatea de a performa într-un mediu competitiv şi de a creşte profesional într-un grup de prestigiu
Instruire permanentă la standarde ridicate şi posibilitatea de a obţine certificări valabile internaţional
Valabil pentru: Bucureşti, Bacău, Braşov, Constanţa, Oradea, Piteşti, Otopeni, Ilfov.

To apply for this job email your details to alexandra.romaios@tiriacauto.ro

Postat în