Specialist Transporturi Distribuție

Website Gebruder Weiss

Responsabilități

  • Organizarea zilnică a activității de distribuție;
  • Optimizarea rutelor de distribuție;
  • Alocarea mărfurilor clienților pe camioane;
  • Recuperarea documentelor de transport și redirecționarea către alte departamente;
  • Planificarea necesarului de autovehicule și coordonarea acestora.

Profilul candidatului ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență anterioară relevantă în domeniul transporturilor/ logisticii;
  • Cunostințe solide de geografie a României;
  • Limba engleză – nivel mediu;
  • Cunostințe pachet Office, nivel Excel – mediu;
  • Cunoștințe utilizare scanner și/ sau SAP;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Abilități de comunicare și un nivel ridicat de perseverență.

Locație: Bucureşti

Contact: Aşteptăm cu interes aplicația dumneavoastră la adresa resurse.umane@gw-world.com!

To apply for this job email your details to resurse.umane@gw-world.com

Postat în