Consilier vânzări – piese auto

Website Unix Auto România

Responsabilități:

Preluarea şi operarea comenzilor intrate telefonic sau on-line
Deservirea ireproşabilă a clienţilor filialei
Ofertarea de pachete promoţionale clienţilor filialei
Oferirea de consultanţă tehnică clienţilor
Constituie avantaj experienţa în identificarea pieselor de origine şi a celor de camioane
Candidatul ideal:

Studii medii
Minimum 2 ani de experienţă în domeniul pieselor auto import (service)
Experienţă în gestiune
Abilități excelente de comunicare, relaționare şi argumentare
Permis de conducere categoria B
Cazier judiciar fără antecedente penale
Cunoscător în folosirea programelor specifice de identificare a pieselor de origine pentru autoturisme şi camioane
Beneficii:

Salariu motivant
Bonusuri din vânzări
Tichete de masă
Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări

Aplicația Dumneavoastră o aşteptăm pe adresa de e-mail: hr@unixauto.ro

To apply for this job please visit the following URL: http://www.unixauto.ro/Unix_Allasborze.aspx?Azon=10 →

Postat în